Küçük lösemi savaşçımız Uras’ın odasında bir yatağı olmadığı için bizden yatak istemişti. Uras’a istediği yatağı bağışçılarımızın desteği ile ulaştırdık. Yüzündeki gülümsemeye katkı sağlayan bütün bağışçılarımıza teşekkür ederiz..![🌸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/1/16/1f338.png)
![🌸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/1/16/1f338.png)
#umutveyasamdernegi
Kanserle mücadele eden çocuklarımızın mutluluğuna ortak olmaya devam ediyoruz. Sizlerin de desteği ile kanser savaşçılarınızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz.