Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Umutla 14. Yılı Geride Bıraktık

Umutla 14. Yılı Geride Bıraktık

 

Umut ve Yaşam Derneği olarak 14 yıldır sizlerin desteği ile kanser hastaları ve hasta yakınlarının yanında oluyor,maddi ve manevi olarak destekte bulunuyoruz. Ulusal ve uluslararası kanser kongrelerinde ülkemizi temsil ediyoruz.

Ülke genelinde birçok şehirde temsilciliklerimiz buluyor ve bu temsilciliklerimizle ülkemizin her köşesinde kanser hastalarına tedavi süresince maddi ve manevi yardımlar yapıyor aynı zamanda bu zorlu süreçte yüklerini hafifletmeye çalışıyoruz. Çocukluk çağı kanserle mücadele eden küçük savaşçılarımızın hayallerini gerçekleştiriyor, mutlu etmeye çalışıyoruz. Bunları yaparken ülkemizin birçok ilinde bulunan yüzlerce gönüllümüzle birlikte hiçbir karşılık beklemeden gönülden yapıyoruz ve bundan mutluluk duyuyoruz. Lösemi haftasında da birçok ilde temsilciliklerimizle birlikte lösemili çocuklarımızı mutlu etmeye,maddi ve manevi yanlarında olmaya, bütün gönüllerimizle birlikte kanser savaşçılarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.
Sizler de bizimle birlikte bu yolda kanserle mücadele eden çocuklarımıza umut olmak isterseniz bizlere destek olabilirsiniz.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım