Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

UMUTDER’den Öz’e ziyaret

UMUTDER’den Öz’e ziyaret

Amasya’dan Trabzon Valiliği’ne atanan Abdil Celil Öz’e Trabzon Umut ve Savaşım Derneği Başkanı Dr. Nimet Baki ve Yönetim Kurulu Üyesi Nesrin Bostanoğlu hoş geldin ziyaretinde bulundu.

3hBEhc3xgg9mgk0eqe09EgfBG(27)

Dr. Nimet Baki, dernek ve yürütülen projeler hakkında bilgilendirmede bulundu. Baki yakın zaman da yapmış oldukları gençlere ve kadınlara yönelik kanserle ilgili sosyal sorumluluk projelerinden bahsetti. Baki, “Trabzon ve çevresinde yürüttüğü kanser kontrol faaliyetlerinin yanı sıra, özellikle kadınlara yönelik servikal ve meme kanseri taramalarında ülkemizde mobil meme kanseri tarama cihazlarının kullanılmasında öncülük etmiş olup, derneğe ait cihaz ile Bakanlığımız pilot projelerinin yürütülmesinde rol almış ve kanser taramalarında devlet politikalarımızın belirlenmesinde önemli rol üstlenmişizdir’ dedi.

Amasyalı olan Nesrin Bostanoğlu, Amasyalı Halkın Vali beyi çok sevdiklerini ve unutamadıklarını dile getirdi. Trabzon Valisi Abdil Celil Öz kamu yönetiminde kamu kurumları yanında yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları ve hatta özel sektörle beraber yönetişim dediğimiz bir model olduğuna vurgu yaparak dolayısıyla burada sivil toplum ile farklı modeller ile artık il yönetimlerinin içerisinde yer aldıklarını söyledi. Trabzon Valisi Abdil Celil Öz Sosyal Sorumluluk anlayışı içerisinde yaptıkları hizmetlerden dolayı Trabzon Umut Ve Savaşım Derneği Başkanı Dr. Nimet Baki’yi tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

kaynak: karadenizgazetesi

Ekran Resmi 2013-09-10 8.58.23 PM

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım