Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Umut Ve Yaşam Fark Yaratmaya Devam Ediyor

Umut Ve Yaşam Fark Yaratmaya Devam Ediyor

Trabzon Arsin At Çiftliği’nde hasta çocuklara mutluluk aşılandı.

Umut ve Yaşam Derneği 60 kişilik hasta ve yakınlarını Trabzon’daki Arsin at çiftliğine getirerek rüya gibi bir gün geçirmelerini sağladı. Organizasyona Arsin belediye başkanı erdem şen katılım sağlarken hayırsever bir kişide çocuklara kıyafet yardımı yaptı.

“Tarifi Olmayan Mutluluk…”

Organizasyon için umut ve yaşam derneğinin yönetim kurulu başkanı Dr. Nimet Baki’ye teşekkür ederek duygularını paylaşan fatma coşkun kurt, “ nimet hoca mücadele ettiğimiz yolda hiç bizi yalnız bırakmadı. Kendisine minnettarız. Mutlu etmek için çeşitli etkinlikler yapan nimet hoca bugünde çocuklarımızın yüzünü güldürdü. Çocuklarımızın heyecanı anlatılamaz. Tarifi olmayan bugünü yaşatan umut ve yaşam Derneği’ne sonsuz teşekkür eder başarılarının devamını dilerim” ifadelerini kullandı.

Başkan Şen’e Teşekkür

Şeref konuğu olarak davetini kırmayıp geldiği için belediye başkanı Erdem Şen’e sonsuz teşekkürlerini ileten başkan Dr. Baki, “çocukların enerji dolduğunu görmek, gözlerindeki o ışığı görmek inanılmaz güzel bir duygu. Katılım sağlayan ve yardımlarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim” dedi.

At binerek gezinti yapan çocukların şen kahkahaları herkesi mutlu etti. Sonrasında birlikte yemek yendi ve sohbet edildi.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım