Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Umut ve Yaşam Derneğinden Anlamlı Ziyaret

Umut ve Yaşam Derneğinden Anlamlı Ziyaret

Umut ve Yaşam Derneği Trabzon İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyarete yönetim kurulu başkanı Dr.Nimet Baki,yönetim kurulu üyesi Emre Budak ve dernek üyeleri de katıldı.

Umut Ve Yaşam Derneği Trabzon İl Sağlık Müdürü Sayın Dr.Hakan Usta Bey’i makamında ziyaret etti.1-7 Nisan Kanser Haftası nedeniyle gerçekleştirilen ve devam eden etkinliklerini anlatan Nimet Baki, il sağlık müdürü Dr.Hakan Usta’yı  Trabzon Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kanuni Eğitim Araştırma Hastahanesi Onkoloji servisinde yeni donatılan özel hasta odasının açılışına davet etti.Derneğin projelerini anlatan Baki, ” Sayın müdürümüze   yapmış olduğu özverili çalışmalardan ve bizlere vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederim. Bundan sonra yapacağımız birçok projemize destek sözü aldık.İnşallah bundan sonra Trabzon il sağlık müdürlüğü ile birlikte kansere karşı birlikte mücadele edeceğiz ve kansere farkındalığı artıracağız.İl sağlık müdürümüz sayın Dr.Hakan Usta Bey’e görevinde başarılar diliyorum,güleryüzlü ekibine ve kendisine misafirperverlikleri için teşekkür ederim.” diye konuştu.

 

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım