Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Umut ve Yaşam Derneği Türkiye Temsilcileri Buluştu

Umut ve Yaşam Derneği Türkiye Temsilcileri Buluştu

Umut ve Yaşam Gönüllüleri bir araya geldi

Umut Ve Yaşam Derneği Tüm Türkiye de ki Temsilcilerinin  Katılımı İle Zoom Platformu Üzeriden  Bir Toplantı  Gerçekleştirdi.

Konu ile ilgili açıklamaya yapan Umut ve Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Nimet Baki, “Kanserli çocuklarımıza, erişkin kanser hastalarına ve ailelerine  yardım elini uzatmak adına kurmuş olduğumuz derneğimiz, bu yıl ki olağan temsilciler toplantısı 12.04.2021 tarihinde saat 20:00’ de Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilmiştir.

Yoğun katılımın olduğu toplantıda yönetim kurulu başkanı  Dr Nimet Baki derneğin yürütmüş olduğu mevcut projelerden bahsetti. Dernek temsilcilerinden projelere daha çok destek istedi.  Ülkemiz genelinde kanserli yavrularımıza göndermiş olduğumuz hediyeler, ailelerine yapmış olduğumuz maddi destekler ayrıca çocuklarımızın yüzünü güldürecek olan doğum günü ve sürpriz parti gibi etkinlerin sayısı temsilcilerimizle paylaşılmıştır.

Ayrıca bu yıl içerisinde gerek temsilcilerimiz gerekse hasta çocuklarımız için yapmayı planladığımız etkinlikler belirlenmiş bu konuda sorumlu olan ekip arkadaşlarımıza görev dağılımı yapılmıştır. Toplantımız içerisinde yaptığımız ve yapmayı tasarladığımız tüm yardım faaliyetlerinde bizleri maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen hayırseverlerimizde unutulmamış, kendilerine buradan şükran ve minnetlerimizi sunuyoruz.  “dedi.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım