Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Umut ve Yaşam Derneği Seçimli Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Umut ve Yaşam Derneği Seçimli Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Umut ve Yaşam Derneği’nin Seçimli Olağan Genel Kurulu 29 Eylül 2018 tarihinde dernek merkezinde yapıldı.Yapılan yeni genel kurul sonucunda Nimet Baki listesi yönetime seçildi.

Umut ve Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Nimet BAKİ, ” Umut ve Yaşam Derneği’mizin genel kurul toplantısına yoğun ilgi gösteren UMUTDER üyelerimize çok teşekkür ederiz.
Biz bir aileyiz.Kanser hastalarının haklarını savunuculuğu yapan derneğimizle birlikte,kanser hasta ve yakınlarımız adına yaptığımız çalışmalara devam edeceğiz. Bundan önceki dönemlerde olduğu gibi Umut ve Yaşam Derneği olarak ulusal ve uluslararası platformda ve kanser hastalarının özlük haklarının geliştirilmesi için yaptığımız mücadeleye devam edeceğiz.” dedi.

Yeni Seçilen Yönetim Kurulu Şöyle ;

Yönetim Asıl

Nimet Hanım BAKİ

Birsen AKSU

Emre BUDAK

Bahadır Emre BAKİ

Fatma TARAKÇI

Tuncay ŞÜKÜR

Ferda Satır ŞAHİN

Yönetim Yedek

Halil İbrahim PASLI

Fatma BİLGİNAY

Nilgün TURAN

Süleyman Hakan AKSU

Bekir Sami EYÜBOĞLU

Ahmet Hulisi ESERCAN

Songül ERASLAN

Denetleme Asil

Sefer TİRYAKİ

Aytekin KELEŞ

Yusuf Emre DEĞİRMENCİ

Denetleme Yedek

Zeliha TARAKÇI

Eda ŞAHİN

Akın SERBEST

Üç yıldır Umut ve Yaşam Derneği’nde gönüllü olarak çalışan ve genel kurul sonrası yeni yönetim listesine giren Emre BUDAK;

” Yaklaşık üç yıldır Umut ve Yaşam Derneği ailesi ile yol arkdaşlığı yapıyorum.Zaman buldukça ve elimden geldiğince dernek için koşuşturuyorum.Başkanımız Sayın Dr.Nimet Baki’ye yeni yönetim lisetesinde bana yer verdiği için çok teşekkür ediyorum.Yeni oluşturduğumuz yönetim kurulumuz ve dernek tüzüğümüzle çok daha güçlü bir dernek yapısına sahip olduk. Bundan sonraki süreçlerde kanser hastaları ve ailerine desteklerimiz büyük bir hızla devam edecektir.
Çok yakında açacağımız Umut ve Yaşam Merkezimiz ile birlikte hastalarımıza aile sıcaklığını hissttirecek ve geçirdikleri zorlu süreçlerde gerek psikolojik destek gerekse maddi destek olarak destekçileri olacağız.

Genel Kurul sonrası dernek üyeleri ve yönetim kurulu çok yakında faliyete girecek olan Umut ve Yaşam Merkezini ziyaret etti.

Başkan Nimet Baki ” Kayıplar karşısında öyle çaresiz hissediyorum ki, kendimi değil bir şeyler yazmak,yapmak; ayakta durmak için bile enerjim kalmıyor bazen. İşte öyle bir halde tam da he şeyden elimi çekmeyi düşünürken bu güzel insanlardan asla vazgeçmemem gerektiğini hatırlatıyorum.Gülen gözleriyle!

Kayıplar bizim için, gidenler kaybeden değil.Onlar nasıl son ana kadar mücadeleden vazgeçmediyse biz de elimizden geldiğince destekten, onlarla birlikte mücadele etmekten vazgeçmeyeceğiz o zaman.

 

 

 

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım