Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

UMUT VE YAŞAM DERNEĞİ, KÜÇÜK SAVAŞCILARA UMUT OLMAYA DEVAM EDİYOR

UMUT VE YAŞAM DERNEĞİ, KÜÇÜK SAVAŞCILARA UMUT OLMAYA DEVAM EDİYOR

Ewing Sarkomu tanısı konulduktan sonra yaklaşık bir buçuk yıldır tedavi gören Berat’ı takip eden ve zaman zaman evine ziyarete giden Umut ve Yaşam Derneği gönüllerinden bir dileği oldu . Küçük Savaşcı kendisini ziyarete gelen ablalarından akülü araba isteğinde bulundu .

Dileğini gerçekleştirmek için Araklı Yılmaz Çebi Ortaokulu öğrencileri okulda bir kermes düzenledi. Elde edilen gelirle akülü araba aldılar. Umut ve Yaşam Derneği Yönetim Kurulu üyerinden Aytekin KELEŞ ve Eray EYÜPOĞLU, Kendilerini umut elçileri olarak tanımlayan gönüllü öğrencilerden  Emre BUDAK, Elif İrem KAYKUSUZ, Zeynep TAŞKIN ve okul yöneticilerinden A.Emrah ERDEM ile birlikte akülü arabayı alarak Berat KALYONCU’nun evine gittiler . Hediyesini gören Berat çok mutlu oldu , Umut ve Yaşam Derneği gönüllülerine sonsuz teşekkürlerini iletti. Araklı Yılmaz Çebi Ortaokulu’nda sosyal bilgiler öğretmenliği yapan Ahmet Emrah Erdem “ Umut  ve Yaşam Derneği yönetim kurulu başkanı Dr.Nimet BAKİ’ye Yılmaz Çebi Ortaokulu olarak duyarlılığı için teşekkür ederiz. Allah razı olsun . İnşallah Beratımız gibi diğer çocuklarımızında yüzünü güldürmek nasip olur . Dünya iyilikler ile güzel” dedi.

Berat’ın annesi Emine Kalyoncu oğlunun mutluluğunu görünce çok duygulandı . Yardımda bulunan Umut ve Yaşam Derneği gönüllülerine teşekkür etti.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım