Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Umut ve Yaşam Derneği İstanbul Pembe Festival’de

Umut ve Yaşam Derneği İstanbul Pembe Festival’de

Kadınlarda meme kanseriyle ilgili farkındalığı artırma hedefiyle 10 yıldır aralıksız çalışan Meme Sağlığı Derneği (MEMEDER), Pembe Festival’i düzenledi. Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un desteğiyle hayata geçirilen etkinlikte, UMUT VE YAŞAM DERNEĞİMİZ de yerini aldı. Panelde derneğimiz hakkında bilgiler, Meme kanseri ile ilgili yapmış olduğumuz projeler anlatıldı. Katılımlarıyla derneğimizi temsil eden Başkanımız Dr. Nimet Baki ve yönetim kurulu üyemiz Birsen Aksu’ya yapılan çalışmalardan ötürü onurlandırmak maksadıyla belge verildi. Sayın başkanımıza ve yönetimi kurulu üyemize sizin huzurunuzda da çok teşekkür ederiz…

MEMEDER Onursal Başkanı Prof. Dr. Vahit Özmen ve MEMEDER Başkanı Ülkü Büyükgönenç’in ev sahipliğinde gerçekleşen Pembe Festival’e ayrıca Işıl Yücesoy, Burcu Kara, Ayşe Tolga, Ayşe Kulin, Taylan Kümeli ve Zeynep Talu gibi ünlü isimler de destek verdi.

 

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım