Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

UMUT VE SAVAŞIM’DAN ANLAMLI İFTAR YEMEĞİ

UMUT VE SAVAŞIM’DAN ANLAMLI İFTAR YEMEĞİ

DSC03130

 

 

IMG_6450

Trabzon Umut ve Savaşım Derneği yönetim kurulu üyeleri, kanser hasta ve yakınlarıyla birlikte geniş katılımlı iftar yemeğinde Zağnos Teras Restoranda buluştular. Dr. BAKİ “ 7. Geleneksel iftar yemeğinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duydum. Bugün burada kemoterapisini alıp iftar yemeğine katılan hastalarımızda mevcut. Katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Üyeler arasında kaynaşmayı, dayanışmayı, birlik ve beraberliği sağlayan bu organizasyonlar hasta ve yakınlarımız için adeta doping etkisi yaratıyor. Sizlerle birlikte olmak bizler için çok önemli, birlik ve beraberlik içerisinde bir Ramazan ayı geçirmemizi temenni ediyor, mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diler, yüce Rabbim bayramı da görmeyi nasip eder. Gelecek yılda ramazanda iftar yemeğinde yine birlikte olmak dileğiyle hepinize afiyet olsun diyorum” diyerek iftar yemeğine katılan herkese teşekkür etti. Tüm katılımcılar yemekten mutlu bir şekilde ayrıldılar.

Zağnos teras Restoran işletme sahibi Adil DUMAN ve Ferdi UZUN’ na da yeni açtıkları bu iş yerinden dolayı tebrik edip, teşekkür ettiler.

DSC03140 DSC03151 DSC03157IMG_6482 IMG_6507 IMG_6508

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım