Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

UMUT GÖNÜLLÜLERİ KAHVALTIDA BULUŞTU…

UMUT GÖNÜLLÜLERİ KAHVALTIDA BULUŞTU…

AK Parti Trabzon Milletvekili, eski IMG_2699
Devlet Bakanı Faruk Nafız ÖZAK  Trabzonlu Sivil Toplum Kuruluşlarına yönelik Zorlu Grand  otelde verilen kahvaltıda Umut gönüllülerini buluşturdu… AK Parti Trabzon Milletvekili Safiye SEYMENOĞLU, Trabzon Belediye Başkanı ve AK Parti Trabzon Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Orhan Fevzi GÜMRÜKÇÜOĞLU, AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin GENÇ ve Trabzon Umut ve Savaşım Derneği, Spastik Çocuklar Derneği , Altı Nokta Körler Derneği, Şehit Aileleri Derneğinin katıldığı kahvaltıda AK Parti Trabzon Milletvekili, Devlet Eski Bakanı Faruk Nafız ÖZAK, tek tek masaları gezerek katılımcılara” hoşgeldiniz “dedi. Özak STK’ların gücünden bahsederek Dr. Nimet BAKİ’ nin yaptığı projelerden dolayı kendisini tebrik etti ve ekip arkadaşlarını başarılarından dolayı kutladı. Trabzon Belediye Başkanı ve AK Parti Trabzon Büyük Şehir Belediye Başkan adayı Orhan Fevzi GÜMRÜKÇÜOĞLU da Dr. Nimet BAKİ’nin çalışmalarından övgüyle bahsetti, kendisini kutladı.

IMG_2706     09 Mart 2014 Trabzon Umut ve Savaşım Derneği Başkanı Dr. Nimet BAKİ “üyelerimize  yönelik kahvaltı programı büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Onur konukları Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin GEÇ Büyükşehir Başkan adayımız Orhan Fevzi GÜMRÜÇÜOĞLU ve eski Devlet Bakanımız Trabzon milletvekilimiz Faruk Nafız ÖZAK beye, Safiye SEYMENOĞLUNA Ak Parti İl Başkanı Adnan GÜNNAR ve tüm katılımcılara özellikle emeği geçenlere çok teşekkür ederiz. Bizi yalnız bırakmayın gönül dostlarımıza da sonsuz teşekkürler..”

IMG_2729

 

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım