Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Umut Elçileri Toplandı

Umut Elçileri Toplandı

Umut ve Yaşam Derneği bu seneki gönüllü toplantısını gerçekleştirdi.

Yeni gönüllerin katılım sağladığı toplantı,derneğin yeni merkezinde yapıldı.Çok sayıda yeni gönüllü öğrencinin katıldığı toplantı samimi bir ortam içinde gerçekleşti.

Toplantıda katılımcılara çay,pasta,börek vs. gibi yiyecekler  ikram edildi.Psikolog ve dans hocalarının da katıldığı toplantıda derneğin önümüzdeki aylarda yapacağı proje ve etkinlikler konuşuldu.

Umut ve Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Nimet Baki;

”Umut ve Yaşam Derneği  olarak yaz aylarının ardından ilk gönüllü toplantımızı gerçekleştirdik ve en kalabalık gönüllü toplantısında yeni gönüllülerimizle bir araya geldik. Bize bugün eşlik eden tüm gönüllülerimize çok teşekkür ediyorum.Ailemize yeni katılan genç arkadaşlarımızla beraber olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.
Gelecek projelerimizi gerçekleştirmek için artık daha genç ve daha dinamiğiz.
Yepyeni ve heyecanlı bir döneme hep birlikte başlıyoruz.
Kanserle savaşta hastalarımızın ve hasta yakınlarının yanında olmaya; maddi, manevi ve psikolojik destek vermeye devam edeceğiz.
Bu UMUTLU yolda bizlere eşlik eden yönetim kurulumuz üyelerine,dernek gönüllerimize, Umut Elçilerimize sonsuz teşekkürler.
 Gelemeyen arkadaşlarımız  üzülmesin, kapımız onlara da herzaman açık.Bir sonraki toplantımıza mutlaka bekliyoruz.” dedi.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım