Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

TÜM ÇOCUKLARIMIZ KANSERSİZ BİR YAŞAMLA HAYATLARINA DEVAM ETSİNLER…

TÜM ÇOCUKLARIMIZ KANSERSİZ BİR YAŞAMLA HAYATLARINA DEVAM ETSİNLER…

IMG_0596Umut Savaşım Çocuk Kulübü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen etkinlikte gönüllerince eğlendiler.
Forum AVM de düzenlenen etkinliğe, hastaların yanı sıra aileleri de katıldı. Çocuklar, etkinlik boyunca EVİM adlı 3D filmi keyifle izlediler. Etkinliğin sonunda Umut Ve Savaşım Derneği başkanı Dr. Nimet BAKİ tarafından çocuklara hediyeler dağıtıldı ve ailerle birlikte yemeğe geçildi Etkinliğe Umut ve savaşı Derneğinden Melek KASTAN, Şüheda KESKİN, Okan EKİNLİ etkinliğin çok güzel geçtiğini söylediler.
Trabzon Umut ve Savaşım Derneği olarak hematoloji ve onkoloji hastası çocukların hem ruhsal, hem fiziksel yapılarına her zaman çok önem veren bir ekiple birlikte çalıştıklarını belirten BAKİ çocukların iyileşmeleri için tüm ekibin elinden geleni yaptığını söyledi.

Dr. BAKİ 23 Nisan nedeniyle hastanede yatan ve ayakta tedavi gören çocuklar için eğlenceli bir etkinlik düzenlediklerini ifade ederek, “ekibimizle birlikte, çocuklarımıza hediyeler hazırladık. Burada amacımız hem çocuklarımızın sağlığına psikolojik olarak katkıda bulunmak, hem de toplumsal anlamda kemik iliği donörlüğüne dikkat çekmek ve bu konuda insanların donörlük yapmasına daha motive yaklaşmasını, korkmadan, kaygılanmadan, bunun hiçbir sıkıntı olmayacağını, sadece çocukların hayatını kurtaracak bir adım olduğunu buradan belirterek toplumsal farkındalığı da artırmak istiyoruz. Tüm çocuklarımız hastalığını yenerek sağlığa kavuşsun, kansersiz bir yaşamla hayatlarına devam etsinler diliyoruz” dedi.

IMG_0684 IMG_0682 IMG_0663 IMG_0654 IMG_0610

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım