Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Trabzon Umut ve Savaşım “Feshane 2013 Trabzon Günleri” etkinliğinde!

Trabzon Umut ve Savaşım “Feshane 2013 Trabzon Günleri” etkinliğinde!

Trabzon Federasyonu’nun organize ettiği etkinlikler, “Feshanede 2013 Trabzon Günleri” adı altında, 21-22-23-24 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirildi

 

trabzonfeshane4

 

 

trabzonfeshane2

İstanbul’da yapılan etkinliklere Trabzon Umut ve Savaşım Derneği de katıldı.Trabzon Günleri’nin Feshane’de yapılan açılışına, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Eyüp İlçe Kaymakamı Osman Kaymak, Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, CHP Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu, Güngören Belediye Başkanı Yücel Karaman, Trabzon Federasyonu Başkanı Dr. Haydar Dulkadiroğlu, Ak Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, siyasi parti temsilcileri ve STK mensupları katıldı.

 

Trabzon Umut ve Savaşım Derneğinin standı en anlamlı stant olarak beğenildi. Standı başta Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Eyüp İlçe Kaymakamı Osman Kaymak, Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan ŞAHİN, Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu, Güngören Belediye Başkanı Yücel Karaman, Trabzon Federasyonu Başkanı Dr. Haydar Dulkadiroğlu, Ak Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı,Aydın Üniversitesi kurucu Başkanı Dr.Mustafa AYDIN, protokol üyeleri olmak üzere birçok kişi ziyaret etti.  Mobil meme kanser tarama aracı feshane bahçesinde katılımcıların görebileceği biryerde konuşlandırıldı.İstanbul Şişli Belediye Başkanı Mustafa SARIGÜL derneğin standına özel olarak ilgi gösterdi.Dernek Başkanı Dr.Nimet BAKİ ve ekibini mayıs ayında İstanbul’a davet etti. Kanser konusunda bilinçlendirme ve dernek faaliyetlerini anlatan dernek üyeleri çok yoruldular ama tatlı bir yorgunluk olarak anılarında yer alacaktır.

 

trabzonfeshane1 trabzonfeshane5 trabzonfeshane6

 

trabzonfeshane3

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım