Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Panik Yok Ben Kanserim

Panik Yok Ben Kanserim

Yazar Özge Günaydın’ın, kanserle mücadeleye dair önerileri ve hasta yakınlarının mektuplarının bulunduğu ‘Panik Yok, Ben Kanserim’ adlı kitabı raflardaki yerini aldı. Son olarak hayattan edindiği kısa notlarını topladığı ‘Cari Hesapsız’ ile kitapseverlerin karşısına çıkan yazar Özge Günaydın, bu eserinde ise gerçek bir yaşam mücadelesini dikkat çekici bir üslupla okuyuculara sunuyor.

Panik Yok Ben Kanserim ‘de, hastalığın teşhis edildiği ilk gününden tedavi sürecinin sonuna kadar olan süreci tüm çıplaklığıyla anlatılıyor.

Özellikle hastalığında kazandığı deneyimlerinden sonra sanatın iyileştirici gücünü toplumun her kesimine yayabilmek adına çeşitli çalışmalar sürdüren Özge Günaydın, kitabının imza gününde bugün İstanbul Cerrahi Üniversitesi’nde kitapseverlerle buluşacak. Basımı ve dağıtımı Yediveren Yayınları tarafından yapılan kitabın geliri Meme Bilimi (Senoloji) Derneği’ne bağışlanacak.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım