Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Oyun Doğada Başlar Etkinliği Düzenledi

Oyun Doğada Başlar Etkinliği Düzenledi

Umut ve Yaşam Derneği yine anlamlı bir etkinliğe imza attı.Avrupa birliği sivil düşün destek programları kapsamında Umut ve Yaşam Derneği Trabzon temsilcilerinden Makbulenur Onur tarafından yürütülen ‘Oyun Doğada Başlar’ projenin etkinlik dizilerinden bir tanesini gerçekleştirdiler.

 

Bu kapsamda Umut ve Yaşaam Derneği  başkanı Dr. Nimet Baki  birçok minik kanser savaşçısını bir araya getirerek onlara çok güzel bir organizasyon ortamı yarattı.

Onkoloji tedavisi gören çocuklar doğadan topladıkları doğal malzemeler ile resimler çizip doğal tablolar oluşturdular. Kanser savaşçılarının ve ailelerinin katıldığı organizasyon Ahmet’s Restaurant’ta gerçekleşti. Dernek üye ve gönlülülerinin de desteği çocuklar harika tablolar ortaya çıkardı. Etkinlik sonrası misafirlere yemek ikram edildi.

Umut ve Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Nimet Baki;

“ Pandemiden dolayı çocuklarımızla fazla bir araya gelemiyorduk. Bugün Avrupa birliği sivil düşün destek programları kapsamında gerçekleştirdiğimiz etkinlikte üye,gönüllü ve çocuklarımızla bir araya geldik. Doğadan topladığımız doğal malzemelerle çok güzel resimler çizdik. Çocuklarımızın yüzündeki mutluluğu gördükçe bizler de çok keyif alıyoruz. Bu proje kapsamında gerçekleştirileceğimiz etkinliklerin ilkini bugün yaptık. İnşallah bu proje kapsamında çeşitli etkinlikler yapıp onkoloji çocuklarımızın moral ve motivasyonlarını artırıp hastalıkla mücadelede destek olacağız.

Projeyi yürüten dernek temsilcimiz Arş.Gör.Makbulenur Onur’a,bizleri burda misafir eden Ahmet’s Restauranta ve etkinliğimize katılım sağlayan bütüm gönüllü ve hasta yakınlarımıza çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım