Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Onkoloji Tedavisi Gören Çocuklara Büyük Kolaylık; P-Shirt

Onkoloji Tedavisi Gören Çocuklara Büyük Kolaylık; P-Shirt

Kanser teşhisi konmuş pediatrik hasta grubu olan çocuklar ve yetişkinlerin hastanedeki tedavi sürecinde kullanabilecekleri özel bir giysi bulunmamaktaydı.

Yıllardır bu hastalıkla savaşan, portlu çocukların; port bakım, transfüzyon, damar yolu  açılmaları esnalarında yaşadıkları zorlukları görüyor ve çok üzülüyordum..Oncowear kurucu başkanı @cagla_acar__ aynı zamanda Derneğimizin Adana ve Mersin temsilcisi Hastalarımızın hayatına yaptığınız bu olumlu katkıdan dolayı sizi tebrik ederim.Tedavi alırken hem sağlık personelleri , hem aileler hem de çocuklar psikolojik olarak büyük zorluklar yaşıyordu.. P-shirt sayesinde bu zorlukların büyük bir kısmı aşıldı. Çocuklarımız kahramanları çok sevdi ve benimsedi. Emeğinize sağlık..Yüreğinize sağlık..Astra Zeneca firmasına da ayrıca teşekkür ler…Sizlerle birlikte bu projede yer almak bizim için onur ve gurur verici..

Her yıl yeni projeler ve çalışmalara imza atan, her geçen yıl daha fazla kanserli çocuk ve kanser hastası için umut olmaya, hayatlarına renk katmaya çalışıyoruz. Geleceğe güvenle bakan sağlıklı nesiller yetiştirmek adına verdiğimiz mücadelemizde bizim yanımızda olan tüm bağışçı ve gönüllülerimize teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz.#umut #umudunukaybetme #umutveyasamdernegi #astrazeneca #oncowear #keşfet #keşfetteyiz #keşfetteyim #keşfettengelenlertakipetsin

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım