Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Nice Sağlıklı ve Umutlu Seneler Diliyoruz

Nice Sağlıklı ve Umutlu Seneler Diliyoruz

Bir yılı daha geride bırakıp yeni bir yıla giriyoruz.

2021 yılında neler mi yaptık?
Binlerce çocuğumuzun hayalini gerçekleştirip maddi ve manevi destekte bulunduk. Türkiye’nin birçok yerine yeni temsilciliklerimizi açıp kanser tedavisi alan çocuklarımıza ve yetişkin hastalarımıza bire bir destekte bulunduk. Yüzlerce ailemize gıda,hijyen paketleri,mama,bez ve ilaç yardımında bulunduk.
Yüzlerce çocuğumuzu giydirdik,kırtasiye ihtiyaçlarını karşıladık.
Türkiye’nin heryerinden bize ulaşan yüzlerce çocuğumuza tablet yardımında bulunduk.
Çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirirerek;bisiklet,bilgisayar,
tablet,kitap,kıyafet,ayakkabı,kaykay,oyuncak,çalışma masası,yatak,baza,dolap gibi birçok hayalini kendilerine hediye ettik.
Ailelerimize nakit yardımlar yaptık,faturalarını ve yol masraflarını karşıladık. ‘’Çıkarmadan Tedavi Oluyorum” projemiz İçişleri Bakanlığu tarafından onaylanarak Türkiye’nin her yerinde tedavisi devam eden hastalarımıza ücretsiz P-Shirtlerini ulaştırdık.
Bunların hepsini siz hayırsever bağışçılarımızın ve ülkemizin her yerinde bulunan değerli temsilci ve gönüllülerimizin sayesinde geçekleştirdik..🙏🏻
Yeni yılda da kanser tedavisi gören hastalarımıza ve ailelerimize destek olmaya devam edeceğiz…
Yeni yılınızın size ve sevdiklerinize sağlık mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutluyor ve sizleri çok seviyoruz..❤️😍
Mutlu Yıllar 🌲❄️☃️💕

#umutveyasamdernegi

Kanserle mücadele eden çocuklarımızın mutluluğuna ortak olmaya devam ediyoruz. Sizlerin de desteği ile kanser savaşçılarınızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz.
#umutveyasamdernegi #kanserlesavaş #kansersizyaşam #kanserdeğilsengüçlüsün #kanserhastalarınadestek #tb #kesfet @nimetbaki #video #photography #instalike #instalike #instagram #kanserifarket #ramazan

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım