Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Nasreddin Hoca, Çocukları Sevindirdi

Nasreddin Hoca, Çocukları Sevindirdi

Yılbaşı nedeniyle Nasreddin Hoca kılığına giren gazeteci Cemal Kaplan, hastanede tedavi gören kanser hastası çocuklara hediyeler dağıtarak moral verdi.

Yılbaşı nedeniyle Nasreddin Hoca kılığına giren bir gazeteci, üniversite hastanesinde tedavi gören kanser hastası çocukları ziyaret ederek hediyeler dağıttı. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu yıl 7.’si düzenlenen etkinlikte yeniden Nasreddin Hoca kılığına giren gazeteci Cemal Kaplan, tedavi gören çocuklara hastanede sürpriz yaptı. Hastane odasında Nasreddin Hoca’yı gören çocuklar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Meraklı gözlerle kendisini izleyen çocuklar ile sohbet eden Nasreddin Hoca, dağıttığı hediyeler ile çocukları mutlu etti.
‘EN BÜYÜK TEMENNİMİZ ONLARIN SAĞLIKLI OLMASI’ 
Hastanede çocukları ziyaret ettiğinde duygu dolu anlar yaşayan Nasreddin Hoca, düzenlenen etkinlik hakkındaki bilgiler gözleri dolarak anlattı. Ziyarette tarifsiz duygular yaşadığını ifade eden Nasreddin Hoca kılığındaki gazeteci Cemal Kaplan, “Onlarla birlikte hoş vakit geçirelim dedik. Buradan sonra da kent içindeki bazı çocukları ziyaret edip onların da yeni yılını Nasreddin Hoca kutlayacak. Onlarla birlikte olmak bu anları yaşamak çok farklıydı. Allah hepsine acil şifalar versin. Gerçekten hayat dolu çocuklar. İnşallah tez vakitte buradan sağlıklı bir şekilde çıkarlar. Yeni yıldaki en büyük temennimiz onların sağlıklı bir şekilde buradan çıkması. İçeride duygulanmamak mümkün değil” dedi.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım