Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır…

Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır…

Umut ve Yaşam Derneği Başkanı Dr. Nimet Baki Ülkemin bütün şehirlerinde aynı telaş, aynı heyecan… Bir ramazan hazırlığıdır gidiyor. Evimizi, dolabımızı, soframızı hazırlarken birazda ruhumuzu hazırlasak bu mübarek günlere… Ramazan ihsan ve yardımlaşma ayıdır. Müminin rızkı bu ayda artar, bereketlenir dememiş mi Resul Allah? Ramazan ayını sadece oruç tutmak, aç kalmak namaz kılmaz olarak bakanlardan olmayalım ne olur. Paylaşalım yardımlaşalım. Mutlu ettiğiniz kadar mutlusunuz, mutlu ettiğiniz kadar kulsunuz… Yardım gönderen herkesten Allah bin kere razı olsun.

Hayırseverler aracılığı ile Umut ve Yaşam aracı dün Trabzon da mutluluk dağıttı. Bu şehirde bu ülkede iyi insanlar var ve onların hürmetine dönüyor bu dünya… Trabzon Novotel in de katkılarıyla yöneticilerden Tuncay Beyaz, Simge Avcı, Emrah Bekaroğlu ile birlikte ev ev benimle birlikte geldiler. Ben nereye onlar oraya koşturup durdular. Kanatlarımız olmadan, olamazdık biz. Hayırseverlerden gelen yardımları ihtiyaç sahibi ailelere ilettik çok şükür. Derneğimize desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Trabzon halkını da duyarlı olmaya davet ediyoruz. Desteklerinizle kanatlarımız daha da güçlenecektir.’’ dedi.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım