Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

MS Hastaları Kahvaltıda Buluştu

MS Hastaları Kahvaltıda Buluştu

Doğu Karadeniz MS Derneği’nin düzenlediği kahvaltıya Umut ve Yaşam Derneği yönetim kurulu başkanı Dr.Nimet Baki ve yönetim kurulu üyesi Emre Budak katıldı.

Trabzon Çarşı Otel’de gerçekleşen kahvaltı organizasyonuna; Trabzon emniyet müdürü Metin Alper’in çok değerli eşi Kezban Alper ve birçok STK başkanı katıldı.

MS hastaları ve hasta yakınlarının bulunduğu kahvaltıya ilgi büyüktü.Doğu Karadeniz MS Derneği’nin kuruluş yıldönümü münasebetiyle düzenlenen kahvaltıda dernek başkanı Zehra Öztaş derneğe destek ve emek verenlere plaket takdim etti.

Umut ve Yaşam Derneği yönetim kurulu başkanı Dr.Nimet Baki,annesi MS hastası olan genç kıza plaket takdim etti. Baki; ” Böyle güzel bir organizasyona bizeleri davet ettğiniz için çok mutlu oldum. Hasta ve hasta yakını derneklerine her zaman desteğimiz sonsuz. Birlikte güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Bugün buraya gelen tüm MS hastalarına,hasta yakınlarına,emniyet müdürümüzün kıymetli eşi Kezban Hanım’a ve Doğu Karadeniz MS Derneği  başkanı Zehra Öztaş’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Hasta ve hasta yakını derneklerimizin yanındayız.” diye konuştu.

 

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım