Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Minik Bedenler Büyük Savaşlar etkinliği

Minik Bedenler Büyük Savaşlar etkinliği

Umut ve Yaşam Derneği yönetim kurulu başkanı Nimet Baki önderliğinde Türkiye gençlik konseyi Trabzon teşkilatı, Ar-Ge birimi olarak Umut ve Yaşam Derneğinin düzenlediği ”Minik Bedenler Büyük Savaşlar” isimli etkinliği bugün gerçekleştirildi.

Lösemi ile savaşan minik kahraman Yağız ‘ı ziyaret eden Umut Yaşam Derneğinin 15.30’da başlayan ziyareti yaklaşık 3 buçuk saat dürdü. Yağız ile puzzle, lego, araba afişleri ve mücadelesin de en büyük hobisi olan gitar ile eğlenceli zaman geçirerek bir nebze olsun onu hastane psikolojisinden uzaklaştırdılar.

Türkiye Gençlik Konseyi Trabzon temsilcileri “Yağız sandığımızın aksine hayata dört elle tutunmuş gülümsemekden vazgeçmeyen çok zeki bir çocukdu ve hatta o bir savaşçı. Küçük bedeni büyük bir mücadele veriyor. Ve biz onun yanındayız. Yağız ve arkadaşları ile birlikte daha nice güzel aktiviteler yapacağız. Bu sadece bir başlangıç. Yağız şuan ulaştığımız ilk savaşçı onun bir çok arkadaşı var ve bizi onlarla tanıştıracak. Bu noktada bize bu fırsatı tanıyan Umut ve Yaşam derneği kurucusu Dr. NİMET BAKI ‘ya teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım