Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Meme Kanseri ‘Merakına Yenilsin’ Halk Buluşmaları Forum Trabzon’da

Meme Kanseri ‘Merakına Yenilsin’ Halk Buluşmaları Forum Trabzon’da

Forum Trabzon’da ünlü oyuncu ve sunucu Derya Baykal’ın moderatörlüğünde meme kanseri ile ilgili farkındalık oluşturmak amacıyla ‘Merakına Yenilsin’ buluşması düzenlendi.

Forum Trabzon’da ünlü oyuncu ve sunucu Derya Baykal’ın moderatörlüğünde meme kanseri ile ilgili farkındalık oluşturmak amacıyla “Merakına Yenilsin” buluşması düzenlendi.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından Meme Kanseri farkındalık ayı olarak kabul edilen Ekim ayına özel olarak Roche İlaç Türkiye ile Kanser Savaşçıları Derneği iş birliği ve Forum Trabzon’un desteğiyle organize edilen buluşmaya ünlü sunucu ve oyuncu Derya Baykal moderatörlük yapacak. Etkinlikte, kansere yakalanan her dört kadından birinin mücadele ettiği meme kanserinde teşhisten tedaviye tüm hastalık sürecine yönelik önemli bilgiler paylaşıldı.Foruma katılan Umut ve Yaşam Derneği başkan yardımcısı aynı zamanda 10 yıldır meme kanseri ile mücadele eden Birsen Aksu deneyimlerini,tedavi sürecinde yaşadığı pskolojik ve fiziksel sorunlarını dile getirdi. Foruma Umut ve Yaşam Derneğinden çok sayıda hasta ve hasta yakını katıldı.


Dr. Feyyaz Özdemir ve Dr. Adnan Çalık gibi uzman onkolog ve cerrahların katılımıyla 19 Ekim Pazar günü saat 12:00-13:00 arasında Forum Trabzon’da düzenlenen buluşmaya herkes ücretsiz olarak katıldı. Derya Baykal ile birlikte gerçekleştirilen boyama aktivitesiyle katılımcılar, meme kanserine ilişkin sorularına cevap bulmanın yanı sıra keyifli zamanlar da geçirdi.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım