Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Lösemi Hastası Yunus Emre’ye Doğum Günü Partisi

Lösemi Hastası Yunus Emre’ye Doğum Günü Partisi

Umut ve Yaşam Derneği kanser savaşçısı çocukları doğum günlerinde yalnız bırakmıyor.

Yeni tanı konulan ve tedavisine başlanan lösemi hastası Yunus Emre’nin doğum gününde Umut ve Yaşam Derneği küçük kanser savaşçısını yalnız bırakmadı.

KTÜ Farabi Hastanesi Pediatrik Onkoloji bölümünde lösemi tedavisi gören Yunus Emre’nin 5.yaş günü kutlaması için harekete geçen Umut ve Yaşam Derneği,Yunus Emre’ye unutamayacağı bir doğum günü kutlaması hazırladı.

Trabzon Kalkınma mahallesinde bulunan Bois Hotel Cafe’de düzenlenen doğum günü partisine Yunus Emre’nin ailesi,yakınları,kanser tedavileri devam  eden ve kanseri yenen dernek üyeleri katıldı.

Umut ve Yaşam Derneği yönetim kurulu başkanı Dr.Nimet Baki:

” Yunus Emre ve ailesi derneğimizle yeni tanıştı.Bizlere ulaştıklarında küçük savaşçımız Yunus’un hayalini sorduk o da bizden doğum günü partisi istedi. Biz de ona unutamaycağı bir doğum günü hazırladık.Bugün için emeği geçen dernek gönüllülerimize,gönüllü öğrencilerimize,pastamızı yapan Selim Pastanesi Selim Akgün’e ve en önemlisi bugün bizlere kapısını açan misafir eden Bois Hotel Cafe’ye çok teşekkür ediyorum.Harika bir mekan sundular bize ve çok güzel ağırladılar.” diye konuştu.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım