Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Kanserle Mücadelesini Kazanan Sümeyye’ye Doğum Günü Sürprizi

Kanserle Mücadelesini Kazanan Sümeyye’ye Doğum Günü Sürprizi

Umut ve Yaşam Derneği,kanserle mücadele eden çocuklara sürpriz doğum günü partileri düzenlemeye devam ediyor.

Lenfoma tanısı ile KTÜ Farabi Hastanesinde tedavi gören Sümeyye’nin geçtiğimiz yıl tedavisi bitti ve kanserle olan savaşını kazandı. Umut ve Yaşam Derneği de hayatında hiç doğum günü kutlamayan Sümeyye’ye 8. yaş gününde unutamayacağı bir doğum günü sürprizi hazırladı.

Avrasya Üniversitesi Çocuk Gelişimi öğrencilerinin de gönüllü olarak katkıda bulunduğu doğum günü sürprizi,Konaklar mahallesinde bulunan Best Of Cafe’de gerçekleştirildi.

Sürpriz doğum günü partisine dernek üyeleri,gönüllüler ve Sümeyye’nin ailesi de katıldı. Doğum günü pastası kesildi ve hediyeler verildi.

Umut ve Yaşam Derneği yönetim kurulu başkanı Dr.Nimet Baki,

” Kanserle mücadele eden bütün çocuklarımızın doğum günlerini kutlmayı,onlara sürprizler yapmayı ihmal etmiyoruz. Sümeyye’nin ailesi iki sene önce derneğimize ulaştı. Hastalığı tedavi sürecindeydi. Annesi ve babası da görme engelli ve maddi durumları iyi değildi.Bizler hem maddi hem de  manevi olarak yanlarında olduk. Çok şükür hastalığı yendi şimdi sağlıklı bir şekilde hayatına devam ediyor,saçları uzadı,okuluna gidebiliyor. Sümeyye hayatında hiç doğum günü kutlamamış biz de 8.yaş günün de ona unutamayacağı bir doğum günü sürprizi hazırladık. Bugün için bizleri misafir eden Best Of Cafe’ye ve gönüllü olarak derneğimizde çalışan bugünki programda büyük emekleri olan Avrasya Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümü öğrencilerine çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım