Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Küçük Savaşçılar Sinemayla Buluştu

Küçük Savaşçılar Sinemayla Buluştu

Umut ve Yaşam Derneği sosyal etkinliklerine ara vermeden devam ediyor.

Derneğin genç gönülleri ve küçük savaşcılar bu sefer daha keyifli ve eğlenceli bir aktivite için bir araya geldi.Küçük savaşçılar, tedavisi biten çocuklar ve aileleri ile birlikte sinemadaydı. Marvelin efsane isimlerinin bir arada olduğu bu hafta vizyona giren Avengers Endgame adlı bilim kurgu filmini izlediler.
Trabzon Lara Sineması’nda buluşan dernek gönülleri ve aileler sinema öncesi birlikte fotoğraf çektirip sohbet ettiler. Derneğin organizasyonlarına ilkkez katılan çocuklar ile tanışan Umut ve Yaşam Derneği üyeleri daha sonra çocuklarla birlikte film izlediler.
Film sonrası sinema yakınında bulunan bir restorana giden gurup hep birlikte yemek yedi.
Umut ve Yaşam Derneği yönetim kurulu başkanı Dr.Nimet Baki : ”Tedavisi devam eden ve tedavisi biten çocuklarımızın keyifli zamanlar geçirmesi için fırsat buldukça sosyal etkinlikler düzenliyoruz.Hem onların mutluluğu hem de ailelerinin moral ve motivasyonları bizim için önemli.Bugün genç gönüllerimiz ve küçük savaşçılarımız ile birlikte güzel bir film izledik.Hem bizler hem de çocuklarımız hafta sonunu eğlenerek geçiriyoruz.Böyle güzel bir günü güzel bir yemekle taçlandırmak istedik.Etkinliğimize katılan ailelerimize ve gönüllü arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım