Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

KTÜ TIP FAKÜLTESİ REKTÖRÜ’NE ANLAMLI ZİYARET

KTÜ TIP FAKÜLTESİ REKTÖRÜ’NE ANLAMLI ZİYARET

IMG_7977 Trabzon Umut ve Savaşım Derneği Başkanı Dr. Nimet BAKİ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Adil DUMAN, Okan EKİNLİ, Canan BAYSAKAL, Osman Zeki KAHRİMAN Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman BAYKAL’ a nezaket ziyaretinde bulundular. Dr. BAKİ Dernek ve yürütülen projeler hakkında bilgilendirmede bulundu. Baki yakın zaman da yapmış oldukları gençlere ve kadınlara yönelik kanserle ilgili sosyal sorumluluk projelerinden bahsetti. Baki, “Trabzon ve çevresinde yürüttüğü kanser kontrol faaliyetlerinin yanı sıra, özellikle kadınlara yönelik servikal ve meme kanseri taramalarında ülkemizde mobil meme kanseri tarama cihazlarının kullanılmasında öncülük etmiş olup, derneğe ait cihaz ile Bakanlığımız pilot projelerinin yürütülmesinde rol almış ve kanser taramalarında devlet politikalarımızın belirlenmesinde önemli rol üstlenmişizdir’ dedi. Derneği Uluslar Arası platforma taşıdığını belirten BAKİ hasta kongresi için Madrid te yapılan ESMO kongresine katıldıklarını belirtti..

Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman BAYKAL ‘Derneğinizin yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı sizleri kutluyoruz.’ Sosyal Sorumluluk anlayışı içerisinde yaptıkları hizmetlerden dolayı Trabzon Umut Ve Savaşım Derneği Başkanı Dr. Nimet Baki’ ve ekibini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Rektör Yrd. Hikmet ÖKSÜZ ‘ 5 yıldır derneğinizin güzel çalışmalarını takip ediyorum. Sizleri takdir ediyorum. Yakın gelecekte üniversite iş birliği içerisinde güzel projeler yapabiliriz.’ dedi. Ve en yakın zamanda Osman Turan Kongre Merkezinde yeni bir panel düzenleme kararı aldılar…

 

IMG_7983 IMG_8009

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım