Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Kilis – Neşe Korkmaz’dan Mesajınız Var

Kilis – Neşe Korkmaz’dan Mesajınız Var

Merhaba ben Neşe Korkmaz Kilis’te yaşıyorum ve 20 yaşındayım. 2020’nin Ocak ayında Lösemi olduğumu öğrendim ve Gaziantep Üniversite hastanesinde tedavime başlandı.6 aylık bir tedavi sureci yaşadım ve aynı zamanda üniversiteye de hazırlanıyordum. Hastalığımı öğrenince o da yarım kaldı ama ben yine de sınava girmek istedim ve hastaneden çıktıktan hemen bir gün sonra sınava da girdim. Ve şuan Kilis 7 Aralık Üniversitesinde sosyoloji okuyorum. Doktorum iki yıllık bir ayaktan tedavi sürecinin olduğunu söyledi ve her ay kemoterapi alarak hayatıma devam ediyorum. İnşallah 2 yıl sonra bu da bitecek ve tamamen kurtulmuş olacağım. Benim sizlerden istediğim sadece bu durumda biraz sabırlı olmak Allah tan dua istemek o zaman her şeyin çok daha güzel olacağını göreceksiniz.
Sevgili Umut ve yasam derneği bende sizinle yaşadıklarımı paylaşmak istedim. Amacım benim gibi hayalleri olan ve bu hastalığa yakalanan kişilerin yalnız olmadıklarını anlaması paylaşırsanız sevinirim.😊

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım