Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Karadeniz Gazetesi Ziyareti

Karadeniz Gazetesi Ziyareti

Umut ve Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Nimet Baki ve Yönetim Kurulu üyeleri Trabzon’un en çok okunan ve takip edilen Karadeniz Gazetesini ziyaret ettiler.

Ziyaret esnasında Başkan Nimet Baki, “Derneğimiz bölgemizde hatta Türkiye’de ilk araçlı mamografi hizmetini vermiştir. Şu anda ülkemizin doğu illerine göndermiş olduğumuz aracımız hastalarını tespit ediyor. Bunun yanı sıra lösemili çocuklara yönelik çok sayıda faaliyetlerimiz var. Hasta ve yakınlarının ihtiyaçları doğrultusunda onlara kol kanat geriyoruz. Bazılarına manevi bazılarına maddi destek sağlıyoruz. Yaptığımız faaliyetlere her geçen gün yenisini katacağız. İstanbul’da profesyonel firmalarla bir araya gelerek kurumsallığımızı artırabilme konusunda çalışmalarımızda söz konusudur” bilgisini verdi.

Ziyaret konusunda memnuniyetlerine dile getiren Karadeniz Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Miraç Özagcı, derneğin haberlerine her zaman yer vermeye devam edeceklerini, ellerinden gelen desteği esirgemeyeceklerini söyledi.

Daha sonra güler yüzünü ve hoş görüsünü esirgemeyen Karadeniz Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kemal Poyraz Bektaş ve gazetenin çalışanları ziyaret edilerek Umut Dergisi takdim edildi.

Karadeniz Gazetesi ziyaretini gerçekleştiren, Umut ve Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Nimet Baki’ye, Başkan Yardımcısı Şüheda Keskin, Yönetim Kurulu Üyelerinden Nursima Fatima, Tuncay Şükür, Hazan Aksu ve Dernek Basın danışmanı  Bahar Kurbay eşlik ettiler.

 

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım