Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Kanserle Mücadele Eden Semanur’u Annesine Kavuşturdular

Kanserle Mücadele Eden Semanur’u Annesine Kavuşturdular

Beyin tümörü nedeniyle Ağrı’dan Ankara’ya tedavi için gelen minik savaşçı Semanur’u annesine kavuşturdular.

Beyin tümörü nedeniyle Ağrı’dan Ankara’ya tedavi için gelen iki buçuk yaşındaki minik savaşçı Semanur bir süredir tedavi gördüğü Ankara Bilkent Şehir Hastanesinde annesiz günlerini geçiriyordu. Umut ve Yaşam Derneği Semanur’un Ağrı’da olan annesini Ankaraya Semanur’un yanına getirdi.

Umut ve Yaşam Derneği yönetim kurulu başkanı Dr.Nimet Baki:

Semanur’un annesi bizlere sosyal medyadan ulaşıp yardım istedi. Kendisinin 20 günlük bebeği olduğu için Ankara’ya gidememiş,Semanur babası ve teyzesi ile gitmek zorunda kalmış. Teyzesi Semanur’un yanında refakatçi olarak kalırken babası maddi yetersizlikten dolayı hastane bahçesinde sabahlamak zorunda kalıyordu. Bunları duyunca hemen müdahale ettik. Öncelikle Semanur’un tedavi süresince güvenli ve temiz bir şekilde kalabilcekleri bir ev ayarladık. Daha sonra minik savaşçımızın annesine uçak bileti alarak Ankra’ya, evladının yanına getirdik.Tedavi süreci boyunca ücret ödemeden ayarladığımız evde kalacaklar ve ayrıca maddi manevi destekte bulunacağız. Duyuruyu sosyal medya hesaplarımızdan yaptıktan sonra destek olmak isteyen onlarca hayırsever vatandaşımız oldu. Burdan hepsine tek tek teşekkür ediyoruz. ” diye konuştu.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım