”Çıkarmadan Tedavi Oluyorum “ projemiz kapsamında ürettiğimiz P-Shirtlerimizi Türkiye’nin her yerindeki onkoloji tedavisi alan hastalarımıza ulaştırmaya devam ediyoruz.
Kaşüstü Kanuni Eğitim Araştırma hastanesi Kemoterapi Onkoloji servisinde tedavisi devam eden hastalarımıza ulaştırdık. Port/Kateter kullanan hastalarımız tedavilirini alırken kıyafetlerini çıkarmadan konforlu bir şekilde tedavilerini alıyor.
P-Shirtlerimizi üreten @oncowearofficial ve Mersin il temsilcimiz Çağla Dalkıran‘a çok teşekkür ederiz.
Kanserle mücadele eden çocuklarımızın mutluluğuna ortak olmaya devam ediyoruz. Sizlerin de desteği ile kanser savaşçılarınızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz.