Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Kanser Savaşcısı Elif’i Evinde Ziyaret Ettiler

Kanser Savaşcısı Elif’i Evinde Ziyaret Ettiler

Umut ve Yaşam Derneği,10 yaşındaki kanser hastası Elif’i evinde ziyaret etti.

 

6 ay önce kanser tedavisi konulan 10 yaşındaki Elif tedavisi için şehir değiştirmek zorunda kaldı. KTÜ Farabi Hastanesi Pediatrik Onkoloji bölümünde tedavisi süren Elif’in ailesi,tedavisi için Artvin’den Trabzonda taşındı. Elif aynı zamanda doğuştan bedensel engelli ve konuşamıyor.

Umut ve Yaşam Derneği yönetim kurulu başkanımız Dr.Nimet Baki;

”Bugün 10 yaşındaki kanser savaşçımız Elif’i evinde ziyaret ettik. Elif aynı zamanda doğuştan engelli yürüyemiyor ve konuşamıyor. 6 ay önce yüz kemiklerinin arkasında maksiller sinuste tümör oluşmuş. Tedavisi için 4 ay önce ailesi Trabzon’a taşınmış ve KTÜ Farabi Hastanesi Pediatrik Onkolojide tedavisine başlanmış.Elif’e kışlık kıyafetler,mont ve oyuncaklar hediye ettik.Duygularını konuşarak ifade edemese de gülüşünden ne kadar mutlu olduğunu anladık. Umut ve Yaşam Derneği ailemize yeni katılan Elif’i bundan sonraki süreçte yakından takip edip maddi ve manevi olarak yanında olmaya devam edeceğiz. ” diye konuştu.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım