Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Kanser Savaşçılarına Unutulmaz Bir Yılbaşı Eğlencesi Yaşattılar

Kanser Savaşçılarına Unutulmaz Bir Yılbaşı Eğlencesi Yaşattılar

 

Umut ve Yaşam Derneği,kanserle mücadele eden çocuklara ve ailelerine yılbaşı eğlencesi düzenledi.


Umut ve Yaşam Merkezi’nde düzenlenen yılbaşı etkinliğine bir çok onkoloji tedavisi alan çocuklar ve aileleri katıldı.Kanserle mücadelede enden çocuk,yetişkin hasta ve hasta yakınlarına maddi manevi desteklerini sürdüren Umut ve Yaşam Derneği,kanser tedavisi devam eden çocuklara ve ailelerine moral olmaya devam ediyor.


Umut ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirilen yılbaşı eğlencesi etkinliği yönetim kurulu başkanı Dr.Nimet Baki,dernek yöneticileri ve dernek gönüllüleri katıldı. Dernek merkezine kurulan kütüphaneden istifade eden çocuklar ve aileleri bir süre birlikte kitap okudular.
Karadeniz ses sanatçısı Ceren Ece Öksüz ve Panki Sahne Sanatları kurucusu Tufan Ünlü’nün söylediği şarkırla çocuklar doyasıya eğlendi. Dernek yönetim kurulu üyesi Makbule Nur Onur’un doğum günü kutlandı. Geleneksel Umut ve Yaşam pastası kesilip misafirlere pasta ve yemek ikram edildi. Etkinliğe sürpriz katılım gerçekleştiren Novotel Trabzon müdürü Cem Bora,kanser tedavisi gören çocuklara otelde havuz eğlencesi ve etkinlik sözü verdi.


Eğlence sonunda çocuklara ve aillerine yılbaşı hediyeleri dağıtıldı.Umut ve Yaşam Derneği Yönetim kurulu başkanı Dr.Nimet Baki:
”Her sene gerçekleştirdiğimiz yılbaşı eğlencemizi geçtiğimiz sene pandemiden dolayı yapamamıştık.Bu sene pandemi koşullarını da dikkate alarak güzel bir etkinlik gerçekleştirdik.Çıkarmadan Tedavi Oluyorum projemiz kapsamında derneğimize kurduğumuz kütüphaneden çocukarımız ve ailelerimizle birlikte kitap okuduk.
Çocuklarımızın yeni yıla girerken hayallerini gerçekleştirip mutlu etmek istedik. Çocuklarımızın zorlu tedavilerinin yanı sıra hayat koşullarının zorlaştığı bu günlerde kanser hastası çocukların yaşamlarına nefes olmak ve unutamayacakları bir gün yaşatmak istedik.
Etkinliğimize katılarak bizlere şarkıları ile destek olan Ceren Ece Öksüz ve Tufan Ünlü’ye,Novotel Trabzon müdürü Cem Bora’ya,dernek yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma,dernek gönüllülerimize ve bütün ailelerimize çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

 

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım