Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

KANSER HASTALARI YARARINA YAPILACAK OLAN SERGİ İLGİ BEKLİYOR – TUT ELİMDEN TRABZON!

KANSER HASTALARI YARARINA YAPILACAK OLAN SERGİ İLGİ BEKLİYOR – TUT ELİMDEN TRABZON!

Trabzon da kanserle mücadele eden  Umut ve Yaşam Derneği’nin kanser hastaları yararına kullanmak üzere yağlı boya resim sergisi sizleri bekliyor..18 Mart Hamamzade Kültür Merkezinde saat 1330 da açılıışının yapılacağı sergi.. Trabzonun güzel yürekli dostları, bu etkinlikte  yüreklerimiz ve ellerimiz birleşsin..Umuda yolculuk eden herkes için bir yudum sevgi oluşturalım…

   Sanatı Yüreğinde Yaşayıp tuvale aktaran Samsunlu  Ressam Nejla Yılmaz yapmış olduğu resimleri bir derneğe bağışlamak istiyor.Sosyal medya üzerinden başarılı çalışmaları gören Umut ve Yaşam Derneği başkanı Dr Nimet Baki ‘ ye ulaşıyor.Serginin Samsun da yada Trabzonda olmasını istiyor.Başkan Dr Baki ile birlikte Trabzon ‘a karar veriyorlar.. Umut ve Yaşam Derneği işbirliği içerisinde   Eserleriyle  Tut Elimden Trabzon Sergisine Karadenizde yaşayan tüm dostlardan Destek bekliyoruz .. Destek olmanız bu sergiyi ziyaret etmeniz,Sergiye Katılmanız dostlarınızla eşlik etmeniz bile umut için el uzatan yürekleri sevindirecektir..Yalnız Değilsiniz  demenin en anlamlı harekatı.. Haydi Tut Elimden Trabzon Sergisi..….

Bir hayalim var

Hasta bir çocuğa,bir anneye yada bir babaya veya kimsesiz birine

Sizi anlıyorum demek,elinizden tutmak istiyorum

Ne yaşadığınızı biliyorum.Yalnız değilsiniz.!

Ben renkleri tuvalime aktarırken ,birilerinin hayatına dokunmak istedim Sizde var mısınız..?Birilerinin hayatına birlikte renk katmaya..diyor .Samsun dan kanser tedavisi görmüş bir sanatçı..

Umut  ve Yaşam Derneği Başkanı Dr Nimet Baki  ‘. Devletimiz tedavi ve teşhisle ilgili önemli ,önleyici çalışmalar yapıyor ama bizlerde sivil toplum olarak  güzel projelere imza atıyoruz. Hastalarımızın sanatla uğraşması ve hayata bağlanması çok güzel , çok anlamlı.. destekleniyor olması bu işin bir diğer toplumsal boyutu.Elde edilecek gelirin yüzde yüzü kanser hastalarımıza bağışlanacak olması sevindirici. Emeği geçen herkese ,destekleyen kurum ve kuruluşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum” dedi.12787500_659924530815613_805689_o 12571174_645267665614633_1319009684_n

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım