Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Jandarma, Kanserle Savaşan Minik Kahramanları Ağırladı

Jandarma, Kanserle Savaşan Minik Kahramanları Ağırladı

Elazığ İl Jandarma Komutanlığı, kanserle savaşan çocukları ağırladı. Elazığ İl Jandarma Komutanlığı onkoloji tedavisi gören minik savaşçılarımıza moral vermek amacıyla İl Jandarma Komutanlığına davet edildiler.

Umut ve Yaşam Derneğince davetin kabul edilmesinin ardından onkoloji tedavisi gören çocuklar ve aileleri İl Jandarma komutanı Jandarma Albay Ali Yıldız ve beraberindeki heyet tarafından karşılandı. Çocukları protokol salonunda ağırlayan Jandarma Albay Ali Yıldız, çocuklara çeşitli hediyeler takdim etti. İl Jandarma Komutanlığını gezen çocuklar ve aileleri  Jandarma’nın özel eğitimli köpeklerinin yaptığı gösterileri izleyerek köpeklerle oynadılar. Ziyaret sonunda umut ve yaşam derneği temsilcileri ile çocuklar ve aileleri Jandarma’nın ev sahipliğinden memnun kaldıklarını ve bu ziyaret sonunda çocukların Jandarma personeli olma isteklerinin oluştuğu vurgulandı. İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ali Yıldız ise minik kahramanların ziyaretlerinden dolayı çocuklara teşekkür ederek çeşitli hediyelerle uğurladı.

 

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> https://www.elazigsonhaber.com/gundem/jandarma-kanserle-savasan-minik-kahramanlari-agirladi-h91392.html

Elazığ Son Haber

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım