Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Hiranur Hayalindeki Bisikletine Kavuştu

Hiranur Hayalindeki Bisikletine Kavuştu

Umut ve Yaşam Derneği;kanserle mücadale eden çocukların hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor. KTÜ Farabi Hastanesi’nde lösemi tanısı ile tedavisi devam eden Hiranur’a hayalindeki bisikleti hediye ettiler.

Umut ve Yaşam Derneği yönetim kurulu başkanı Dr.Nimet Baki;

”KTÜ TIP Fakültesi’nde lösemi tanısıyla uzun süredir hastahanede yatan 3 buçuk yaşındaki Hiranur’umuzun canı çok sıkılmıştı.Kısa süreliğine evine dinlenmeye gönderilmişti.Miniğimizin tedavisi güzel gittiğinden bir süre hastaneye uğramayacaklarını öğrendiğimizde hemen hediyesini yaşadıkları ile kargolama sürecini başlattık. Prensesimizi daha fazla bekletmemek için adresine hediyeyi yolladık ve ailesini aradığımızda bisikleti hediye eden gönüllümüze çok teşekkür ettiler. Miniğimiz hediyesini görünce gerçekten çok mutlu olmuş ve hemen oynamaya başlamış. Aileyi bir kez daha aradığımızda hala oyuncaklarını bırakmadığını ve mutluluğunun hiç azalmadığına söylediler. Prensesimizin yüzündeki gülümsemeye vesile olan gönüllümüze çok ama çok teşekkür ediyoruz.
Bir çocuk gülerse dünya güler… Ramazan paylaştıkça güzelleşir… Umut ve Yaşam Derneğimize bağışlarınız çocuklarımıza umuda dönüşsün.”diye konuştu.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım