Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Hayata Şans Ver

Hayata Şans Ver

Umut ve Yaşam Derneği herkesin korkulu rüyası haline gelen kanser hastalığı ile 10 Yıldır ciddi bir Mücadele’yi üstlenmiş bir dernek. Hastalara ve hasta yakınlarına büyük destekçi, umut ve hayatla barışık yaşamaları için ciddi bir mücadele içindedir. Umut ve Yaşam Derneği başta kadınlarda sıkça görülen meme ve rahim kanserinin erken teşhis ve tedavi için kadınlarda bu yönde farkındalığın oluşturulması ve geliştirilmesi aynı zamanda bilinçlendirilmesi büyük bir gayret içinde. Bu yönüyle dernek oldukça sık bir şekilde topluma ve kadınlarımıza Yönelik Toplantılar ve Söyleşiler düzenlemektedir
.16 Nisan 2016 da Trabzon Forum Avm de, Medical Park hastanesiyle birlikte düzenleyecekleri söyleşi hakkında bilgi veren dernek başkanı Dr Nimet Baki : halka açık bilgilendirme toplantısı yapacaklarını ,Hayata Şans Ver adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında uzman doktorların ışığında Kanserde erken teşhis ve tedavi , Kanserde beslenmenin Önemi ve Kanser Hasta ve Yakınlarına yönelik psikolojik destek konularında halkımız aydınlatılacaktır.. Toplantıya KTÜ öğrenci konseyi de Farkındayız Kanseri Yeneceğiz pankartlarıyla katılacaklardır. Güzel Sanatlardan Müzik bölümü öğrencileri söyleşi öncesi dinleyicilere Müzik dinletisi,.,Resim bölümünden öğrenciler ise Kara kalem le isteyenlere portre çalışması yapacaklardır.Lösemili çocuklar ve kardeşleri organizasyon esnasında Forum Avm sinemalarında yalnızca kendilerinin olacağı istedikleri çocuk filmini izleme şansı bulacaklardır.
. Umut ve Yaşam Derneği,Medikal Park Trabzon işbirliği içerisinde HAYATA ŞANS VER başlıklı sosyal sorumluluk projesi kapsamında 16 Nisan Cumartesi günü FORUM TRABZON AVM’de bir dizi gerçekleştirilecek etkinliklerimize sizleri bekliyoruz..
Gelin farkındalığımızı birlikte geliştirelim..Kansere Karşı Dur Diyelim..ve Erken Teşhis İçin Kanser Taramalarınızı Yaptıralım.dedi.12993499_10154124816714696_6716645251326881733_n

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım