Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Hasta ve Hasta Yakını Dernekleri Çalıştayı

Hasta ve Hasta Yakını Dernekleri Çalıştayı

Trabzon Umut ve Yaşam Derneği, hasta ve hasta yakını sorunlar ve çözüm önerilerini İstanbul’da yapılan çalıştay da dile getirdi.

Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği (AİFD) tarafından 23 Aralık 2016 tarihinde İstanbul Polat Bosphorus Hotelde “Hasta ve Hasta Yakını Sorunlar ve Çözüm Önerileri” çalıştayı düzenlendi.

Çalıştay; Sağlık alanında her çabanın merkezinde insanın olması gerektiği inancından hareketle bu alanda faaliyet gösteren bütün sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirmek, tanışmak ve görüş alış verişinde bulunmayı amaçlamaktadır.

İnsanı merkeze alan ve çalışmalarında insan ve insani değerlere önem veren Trabzon Umut ve Yaşam Derneği de çalıştaya davet edildi. Dernek adına Başkan Dr. Nimet Baki ve YK Üyesi Birsen Aksu katıldı.

Çalıştaya Ülkemizin farklı bölgelerinden birçok sivil toplum kuruluşunun katılımıyla Hasta ve Hasta Yakını Sorunlar ve Çözüm Önerileri tartışıldı. Çalıştayda alınan kararlar değerlendirmeler tamamlandıktan sonra paylaşılacaktır.


Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım