![](https://umutveyasam.org/wp-content/uploads/2024/02/429684950_808920881262034_8890344520444093827_n.jpg)
Yeni Yüzyıl Üniversitesi GOP Hastanesi Pediatrik Hematoloji ve Onkoloji servisinde tedavisi devam eden 40 çocuğumuza; gönüllülerimizin hazırlarıkları pijama takımlarını,iç çamaşır ve oyuncaklarını ulaştırdık. Hemşirelerimize ve değerli doktorumuz Prof.Dr.Barış Malbora’ya,
hediyeleri hazırlayan ve destek olan gönüllülerimize teşekkür ederiz.
![](https://umutveyasam.org/wp-content/uploads/2024/02/428653450_808920914595364_3937961753794953365_n.jpg)
![](https://umutveyasam.org/wp-content/uploads/2024/02/429827384_808920977928691_6358400442906604128_n.jpg)
![](https://umutveyasam.org/wp-content/uploads/2024/02/429846982_808921314595324_6658165763031247952_n.jpg)
Kanserle mücadele eden çocuklarımızın mutluluğuna ortak olmaya devam ediyoruz. Sizlerin de desteği ile kanser savaşçılarınızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz.