Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Erken Teşhis Hayat Kurtarır! 1-7 Nisan Kanser Haftası

Erken Teşhis Hayat Kurtarır! 1-7 Nisan Kanser Haftası

1-7 NİSAN KANSER HAFTASI


Çağımızın baş tehlikesi olan ve tamamen önüne geçebilmek adına henüz bir yöntem keşfedilemeyen kanser, ölümcül bir hastalık niteliği taşıyor. Ciddi sonuçların oluşumuna zemin hazırlayan kansere karşı farkındalık oluşturmak ve bilinçlendirmek için 1-7 Nisan tarihleri arasında kanser haftası düzenleniyor.
12 yıldır gönüllük üzerine kurduğumuz umut ve yaşam derneği olarak amacımız kanser hakkında farkındalık oluşturmak,erken teşhisin önemini belirtmek ve hastalara umut olmaktır. Bu güne kadar yaptığımız onlarca proje ile binlerce kanser hastasına umut olduk, başlattığımız kanser tarama araçları ile yüzlerce kadında erken teşhisi sağladık.
Her sene artan kanser vakaları ve bu vakaların gittikçe erken yaşlarda görülmeleri kanser hakkında farkındalığın ne derecede önemli olduğunu vurguluyor. Özellikle kadınlarda sıkça görülen rahim ağzı,meme kanseri gibi vakalarda erken teşhis büyük oranda hayat kurtarıyor.
Düzenli olarak yaptıracağınız taramalar erken teşhis için büyük bir önem arz etmektedir. Unutmayın erken teşhis hayat kurtarır 🌸
Umut ve Yaşam Derneği

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım