Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Elazığ Şehir Hastanesine Anlamlı Ziyaret

Elazığ Şehir Hastanesine Anlamlı Ziyaret

Umut ve Yaşam Derneği Elazığ Temsilciliği anlamlı bir etkinliğe imza atarak Elazığ Şehir Hastanesi Onkoloji Servisi’nde tedavisi devam eden küçük savaşçıları ziyaret etti ve  hediyeler verdi.

Umut ve Yaşam Derneği Elazığ İl Temsilcisi Hüsna Çakmak ve dernek üyeleri ilk olarak hastahane yetkililerini ziyaret etti. Burada yetkililerden hem hastahane çalışmaları hem de tedavisi devam eden ve kanser hastalığına karşı savaş veren miniklerin tedavileri hakkında bilgiler alan Dernek Başkanı Çakmak ilgi ve alakalarından dolayı hastahane yöneticilerine teşekkür etti.

 

RABBİM YAR VE YARDIMCILARI OLSUN

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Umut ve Yaşam Derneği Elazığ İl Temsilcisi Hüsna Çakmak, “Dernek olarak gün geçtikçe ülkemizdeki bir çok ildeki hastalarımıza ulaşıp yanlarında oluyoruz. Bizlere destek veren bütün gönüllülerimize, bağışçılarımıza minnettarız. Bugünde Elazığ İl Temsilciliği olarak üyelerimizle birlikte yaklaşık 50 evladımızı ziyaret ettik ve onlara karınca kararınca hediye ler takdim ettik. Özellikle onlarla uzun bir süre vakit geçirip moral vermek adına günümüzün büyük bir kısmını onlara ayırdık. Rabbim bu zorlu savaşta kendilerinin yardımcısı olsun” diye konuştu.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım