Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

DERNEĞİMİZDEN ANLAMLI HUZUREVİ ETKİNLİĞİ

DERNEĞİMİZDEN ANLAMLI HUZUREVİ ETKİNLİĞİ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, bakanlık olarak bütün yaşlılara kucak açtıklarını belirterek onların sorunlarını çözmeyi dert edindiklerini söyledi.

IMG_3907 IMG_3913

Umut ve Savaşım Derneği başkanı Dr. Nimet BAKİ , Aile ve Sosyal Politikalar Derneği başkanı İsmail KARAİSMAİL Trabzon Valiliği tarafından yaptırılan Trabzon Köşk Huzurevi’nin açılışına katıldı. Trabzon Valisi Abdil Celil Öz ve Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun konuşmasının ardından kürsüye gelen Bakan İslam, “Yaşlıların sorunlarını çözmeyi her zaman kendilerine dert edindiklerini ifade etti. Bu güzel yaşlı bakım evinde bu güzel huzurevinde her türlü imkanı her türlü konaklama dinlenme, spor imkanını bulabilecek, annelerimiz, ablalarımız, teyzelerimiz, babalarımız. Onların rahat, mutlu, hayatın içinde yaşlanmaları için bizlerde elimizden gelen fedakarlıkları yapacağız.” dedi

Açılış sonrası akşam yemeğinde bir araya gelen Huzurevi sakinleriyle sohbet etme imkanı bulan Dr.BAKİ” derneği kurduğumuzda ilk aktivitemiz Huzurevinin ihtiyacı olan oksijen tüplerini sağlamak olmuştu. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ile tanışma fırsatı bulan BAKİ’ye “ Çok güzel çalışmalar yapıyorsunuz. Tebrik ederim.”dedi.BAKİ de keyifli bir akşam yemeğinde gönlümüzü şenlendiren misafirlerimizle, sizlerle birlikte olmak beni de çok mutlu etti. Elinde bastonu yüzünde gülümsemesi ile gönlümüzü şenlendiren misafirlerimizin hayır duasını alabildiysek ne mutlu bize “ dedi.

IMG_3917

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım