Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Beynindeki 25 tane tümörü kendi tedavi etti

Beynindeki 25 tane tümörü kendi tedavi etti

45 yaşındaki Heidi Spence isimli bir kadının beyninde 25 tane tümör bulundu. Doktorlar 6 ay ömür biçtiği kadın kendi kendini tedavi ederek hastalığın üstesinde geldi.

45 yaşındaki Heidi Spence isimli kadının beyninde 25 tane tümör vardı ve doktorlar 6 ay ömür biçmişti. Bu durumu kabullenmeyen kadın doktorlara karşı çıkarak hangi ilaçların onun için işe yarayacağını tam olarak belirlemek için çığır açan yeni bir test yaptı.

Geçen yıl Anneler günündesağ bacağı uyuşan Heidi’ye yapılan testler, beyin ve kemiklerine yayılmış dört akciğer kanseri evresini ortaya koydu.

Sadece 6 ay ömrü kaldığını söyleyen doktorları umursamadı ve internetten hastalığını iyileştirecek tedavi yöntemlerini araştırmaya başladı.

45 yaşındaki Heidi, hangi ilaçların onun için en iyi işe yaradığını tam olarak belirlemek için çığır açan yeni bir test yaptı.

İngiltere’nin önde gelen kanser tedavi merkezlerinden birinde uygulanan testle Heidi’nin beş geninin mutasyona uğradığını buldu. Bunlardan ikisinde de tedavi vardı.

Üç ay içinde beyin tümörleri kayboldu ve kemiklerindeki ve akciğerlerindeki tümörlerde ise küçülmeler oldu.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım