Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Başsavcı’ya anlamlı ziyaret!

Başsavcı’ya anlamlı ziyaret!

IMG_8037

Trabzon Umut ve Savaşım Derneği Başkanı Dr. Nimet BAKİ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Okan EKİNLİ, Osman Zeki KAHRİMAN, Yard. Doç. Dr. İlknur KAHRİMAN Trabzon Cumhuriyet Başsavcısı Hayrettin Akçıl’ı ziyaret etti.

Dr. BAKİ Dernek ve yürütülen projeler hakkında bilgilendirmede bulundu. Baki yakın zaman da yapmış oldukları gençlere ve kadınlara yönelik kanserle ilgili sosyal sorumluluk projelerinden bahsetti. Baki, “Trabzon ve çevresinde yürüttüğü kanser kontrol faaliyetlerinin yanı sıra, özellikle kadınlara yönelik servikal ve meme kanseri taramalarında ülkemizde mobil meme kanseri tarama cihazlarının kullanılmasında öncülük etmiş olup, derneğe ait cihaz ile Bakanlığımız pilot projelerinin yürütülmesinde rol almış ve kanser taramalarında devlet politikalarımızın belirlenmesinde önemli rol üstlenmişizdir’ dedi. Derneği Uluslar Arası platforma taşıdığını belirten BAKİ hasta kongresi için Madrid te yapılan ESMO kongresine katıldıklarını belirtti…

Trabzon Cumhuriyet Başsavcısı Hayrettin Akçıl ‘Derneğinizin yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı sizleri kutluyoruz.’ Sosyal Sorumluluk anlayışı içerisinde yaptıkları hizmetlerden dolayı Trabzon Umut Ve Savaşım Derneği Başkanı Dr. Nimet Baki’ ve ekibini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi. Sizlerle ortak projeler yapabiliriz” dedi.

BAKİ ve ekibi Trabzon Cumhuriyet Başsavcısı Hayrettin Akçıl’ı yapmış oldukları ziyaretten çok memnun olduklarını, çok samimi bir ortam içerisinde oturumun geçtiğini ifade ettiler.

IMG_8036

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım