Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Arsin Belediyesi Kanser Tarama Haberi!

Arsin Belediyesi Kanser Tarama Haberi!

arsin-tarama

Arsin Belediyesi Toplantı Salonunda, Umut ve Savaşım Derneği Başkanı Dr. Nimet Baki tarafından meme kanseri nedir, meme kanserinden korunma yolları ve meme kanserinde erken teşhis hakkında bayanlara bilgiler verildi. Daha sonra Meme Kanseri Tarama Aracında ücretsiz meme kanseri taraması yapıldı.

Arsin Belediyesi ve Umut ve Savaşım Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen meme kanseri bilgilendirmesi ve meme kanseri taramalarına 85 bayan katıldı.

Kanserin erken teşhis ile yenilebilecek bir hastalık olduğunu belirten Belediye Başkanı Dr. Erdem Şen, “Arsin’de yaşayan bayanların amansız hastalığa yakalanmadan önce tetkiklerini ücretsiz olarak yapmak ve yaşamlarını sağlıklı olarak sürdürebilmeleri için,  Arsin Belediyesi olarak Umut ve Savaşım Derneği ile birlikte bayanlara ücretsiz Meme Kanseri Tarama Testi yaptırma imkânı sunuyoruz. Çıkabilecek bir olumsuz sonuç için erken teşhis çok önemlidir” dedi.

Kaynak : http://www.arsin.bel.tr/Detay/75/arsin-belediyesi-ile-trabzon-umut-ve-savasim-dernegi-organizasyonu-ile-arsinde-bayanlara-ucretsiz-meme-kanseri-taramasi-yapildi.html

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım