Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

“ANNELER GÜNÜ” HUZUREVİ ZİYARETİ

“ANNELER GÜNÜ” HUZUREVİ ZİYARETİ

DSC_0755         Trabzon Umut ve Savaşım Derneği ve Aile ve Sosyal Hizmetler Derneğiyle birlikte, ‘Anneler Günü’ dolayısıyla Trabzon Huzurevi’ni ziyaret ettiler. Aile ve Sosyal Hizmetler Derneği başkanı İsmail KARAİSMAİL, Gülser KARAİSMAİL, Trabzon Umut ve Savaşım Dernek başkanı Dr. Nimet BAKİ, başkan yardımcısı Adil DUMAN, Canan BAYSAKAL, Huzurevi Derneği kurucu yönetim kurulu üyelerinden Neşe SABIR, Işıl KAFKAS, Nermin ASANOĞLU  birlikte  10 Mayıs Anneler Günü’ dolaysıyla Trabzon Çamlık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Huzurevi sakinleriyle tek tek tokalaşıp ellerini öpen Dernek üyeleri “ dualarına ihtiyacımızın olduğu büyüklerimizle beraberliğimizi süsleyen çocuk evlerindeki pırlantalarımızla destek verip dua aldığımıza inandığımız sizlere teşekkür ederiz” deyip pasta kesip güller dağıtan, dernek üyeleri  yaşlılarımıza  çeşitli hediyeler takdim etti.

DSC_0702Trabzon Umut ve Savaşım Dernek başkanı Dr. Nimet BAKİ, Bu güzel yaşlı bakım evinde bu güzel huzurevinde her türlü imkânı her türlü konaklama, dinlenme, sunulmaktadır. Çalışan güler yüzlü personel ve yaşlılar bu ziyaretten çok mutlu olduklarını dile getirdi. Dernek üyelerini karşısında gören yaşlılar, bol bol dua edip çalışmalarında başarılar dilediler. Bu tür ziyaretlerin daha sık ve herkesin daha duyarlı olması konusunda dilekte bulundular. Huzur evi sakinlerinden yaşlı teyze “ Sizleri görmekten çok keyif aldık ama bu keyfi bize yaşatmanız için bir yıl daha mı bekleyeceğiz” dedi.     Aile ve Sosyal Hizmetler Derneği başkanı İsmail KARAİSMAİL “ bir küçük mutluluğun o kocaman bedenleri nasılda etkilediğini gördük, yaşlanmak böyle bir şey…” dedi.

Yaşlılarımız Anneler Günü’nde de kendilerini unutmadıkları için çok mutlu olduklarını belirttiler. Burada dört öğün yemek ve her türlü ihtiyacımız karşılanıyor sadece sohbete ve muhabbete ihtiyaçları olduğunu bildiren huzurevi sakinlerinin talep ve isteklerini de dinleyen Dernek başkanları her türlü desteğe hazır olduklarını ifade ettiler.

DSC_0686DSC_0732 DSC_0744 DSC_0745

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım