Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

ANKARA SANAT PLATFORMUNDAN UMUT VE SAVAŞIM’A ANLAMLI ÖDÜL

ANKARA SANAT PLATFORMUNDAN UMUT VE SAVAŞIM’A ANLAMLI ÖDÜL

IMG_1572Sultan Özateş kuruculuğunda Kültür, Sanat ve Eğitim alanında sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlamak amacıyla Ankara Sanat Platformu 2013 yılından beri Ankara, Türkiye ve Uluslararası Projeler çerçevesinde etkinlikler gerçekleşmektedir. Bu platformun İlçeler bazında temsilci başkanları seçilmiş olup, gönüllük esasında topluma hizmet ve Kültüre değer katmaktadır.
Ankara ve İlçelerinden oluşan Kültür, Sanat ve Eğitim alanlarındaki komisyonların temsilciliğinde platformda yer alan; Etimesgut İlçesi Kadınlar Komisyonu Başkanı Zeynep Şahan, Çankaya İlçesi Eğitim-Kültür-Sanat Komisyonu Başkanı Sultan Özateş, Çankaya İlçesi Sağlık Seminerleri komisyonu başkanı Selahattin Kaplan, Altındağ İlçesi Sağlık Komisyonu Başkanı Tülay Bayramoğlu, Sincan İlçesi Eğitim-Sanat Komisyonu Başkanı Ebru Arslan, Keçiören İlçesi El Sanatları Komisyon Başkanı Figen Abiş, Keçiören İlçesi Etlik Bölgesi Eğitim Komisyonu Temsilci Başkanı Hatice Ceylan, Eltik Bölgesi Bilinçli Toplum Komisyonu Başkanı Nazmiye Ercan, Altındağ ilçesi Yaşam ve Koordinasyon komisyon başkanı Güler Çatalkaya, Ankara Sanat Platformu Kültür Gezileri Komisyonu Başkanı Organizatör ve Turizmci Nurol Aydın, Trabzon Umut Savaşım Derneği Başkanı Dr. Nimet Baki ve Dernek Temsilcisi Okan EKİNLİ , Ankara Sanat Platformu Gençlik Kurulu Temsilcisi Cemal Akif Özateş 21.02.2014 tarihinde Etemesgut Belediyesi Atakent Sosyal Tesislerinde Ankara Sanat Platformu Gn. Bşk. Sultan Özateş başkanlığında toplantı gerçekleştirdiler.. Yönlendirici, güven ve teşvik edici projeler için el ele vermenin, ekip ruhunun başarıya katkısı paylaşıldı. Kişisel ve Platform adına yapılacak çalışmalarda görev dağılımı ve katılımın ilçeler açısından önemi vurgulandı. Sorular ve cevaplarla bilgilendirme toplantısı neticesinde aktivitelerin tarihleri kararlaştırıldı. Çalışmalarda destek alınacak kuruluşlar ve derneklerin konumu konusunda bilgiler verildi. IMG_1578
Ardından Sultan ÖZATEŞ ;” Trabzon Umut Savaşım Derneği Gn. Bşk. Dr Nimet Baki… Karadenizin gülen yüzü, umudun doktoru. Değer verdiğim arkadaşım. Derneği ile iki yıldır iletişim içerisindeyiz. Kanser ile ilgili makalem ve şiirlerimi dergilerinde yayınlamış ve şahsımı etkinliklerine davet etmiştir.. Dernek etkinliklerine iki yıl önce sanatsal etkinliklerimle destek sözümü sağlık koşullarımdan yerine getirememiş ve etkinlik tarihlerinde görevli olduğumdan katılamamıştım. Ekibimle muhakkak yanlarında olacağım bir proje ile gayret edecek ve Nimet hocamın davet sözüne icabet edeceğim.Mevlam yardım etsin bu sözümün gerçekleşmesine. Anadolu’nun Sanat Renkleri sergimi inşallah orada sevenlerle buluşturmayı dualadım. Türkiye Sanat Platformu toplantısına katılarak kalbimi mutluluklara boğdu. Umut Meşalesi dediğim gönlünün bizleri desteklemesi şeref ve onurdur.Kendisine toplantımızda Başarı Belgesi, madalya ve Antolojimizi  takdim etmekten kıvanç duydum. 2. Uluslararası Ankara Şöleninde şahsına GİRİŞİMCİ KADINLAR ÖDÜLÜ’nü takdim etmekten onur duyacağız.Sağlık alanında başarılı çalışmalarını hayranlıkla takip ettiğim dostuma kalbi muhabbetlerimle.Yolunuz açık olsun değerli arkadaşlar. Her çalışmanızda elimden gelen ne varsa yanınızda olacağıma ve ne lazımsa hepimizin birbirini destekleyeceğine sonsuz güveniyor ve sizlerle mutlu olduğumu belirtiyorum.” diye konuştu.
Umut ve Savaşım Dernek Başkanı Dr. Baki “Sayın Başkanım, Sayın arkadaşlarım; aranıza yeni katılmanın onurunu yaşıyorum. Bugün çok mutlu oldum. Başta Sayın Başkanımız olmak üzere siz gönül dost ve kardeşlerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum.  Başarı Belgesi, madalya ve Antolojiniizi almaktan  derneğim ve şahsım adına gurur duydum. İyi ki varsınız… Bu arada bizlere ev sahipliği yapan Zeynep hanıma da ayrıca şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Hiç bir kurum ve kuruluştan maddi destek almadan el ele verilerek güzelliklerin sesi olmanın sevinci ile toplantı mutlulukla sona erdi.

IMG_1573IMG_1582 IMG_1591

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım