Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

Anasınıfı Öğrencilerinden Öğretmenlerine Anlamlı Hediye

Anasınıfı Öğrencilerinden Öğretmenlerine Anlamlı Hediye

24 Kasım Öğretmenler gününde,Trabzon Erdoğdu Anaokulu Parlayan Çocuklar sınıfı öğrencileri öretmenleri Huriye Mısra Sivrikaya’ya anlamlı bir hediye verdi.

24 Kasım öğretmenler gününde,öğretmenlerini mutlu etmek isteyen ana sınıfı öğrencileri velileri ile birlikte aralarında para toplayarak kanser hastalarına destek olan Umut ve Yaşam Derneği’ne öğretmenleri adına bağışta bulundular.

Umut ve Yaşam Derneği,öğretmen Huriye Mısra Sivrikaya adına yaptırdığı plaketi bir cafede yapılan  organizasyonda teslim etti.Anasınıfı öğrencileri kendi hazırladıkları kalpli not kağıtlarını öğretmenlerine hediye ederken Umut ve Yaşam Derneği yönetim kurulu üyesi Emre Budak  öğretmen Huriye Mısra adına yapılan plaketi takdim etti. Plaketi takdim eden Emre Budak:

” Öğrencileriniz ve velileriniz bu öğretmenler gününde güzel bir farkındalığa imza attılar ve sizin adınıza derneğimize bağışta bulunarak kanser tedavisi gören çocuklara ve hastalara umut oldular.Biz de Umut ve Yaşam Derneği olarak öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyor,derneğimiz adına sizin ve tüm öğretmenlerimizin 24 kasım öğretmenler gününü kutluyorum.” diye konuştu.

Plaketi alan anasıfını öğretmeni Huriye Mısra Sivrikaya duygusal anlar yaşadı. Bütün öğrencilerine ve velilere teşekkür etti.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım