Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

AKYAZI YELKEN VE SU SPORLARI KULUBU 100.YIL TOPLANTISI!

AKYAZI YELKEN VE SU SPORLARI KULUBU 100.YIL TOPLANTISI!

Akyazi yelken ve su sporları Kulubu derneği olağan genel kurul toplantısı 100.yil balıkçı Restaurant’ta gerçekleştirdi. Üyelerin yogun katılım gösterdiği kahvaltili organizasyon kongre başkanı Adil Duman’ın açılış konuşmasıyla başladı. Toplantıya Akçaabat yelken Kulubu derneği Başkanı Mehmet EKİCİ ,Fatih yelken Kulubu derneği Başkanı Hasan BALÇIK, Umut ve Savaşım Derneği Başkanı Dr.Nimet Baki, Aile ve Sosyal Politikalar Derneği Başkanı İsmail KARAİSMAİL, Elbise Kurutemizlemeciler Odası Başkanı Aytekin KELEŞ, Bahçecik Spor Kulubu Başkanı Tayfun YURTSEVER ve Akparti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin GENÇ ‘katıldı.

Toplantının ilerleyen saatlerinde Başkan Dumanoğlu yaptığı konuşmada Belediye Başkan Adayı Metin Genç’e Akyazı yat limanı ve yelken sporu ile ilgili bilgiler verdi. Umarız bu birliktelik ruhu Trabzon yelkenciliğinin gelişmesine katkıda bulunur ve kentle denizin kavuşmasına vesile olur dedi.

 

akyazi3 akyazi akyazi2

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım