Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

AİFD-Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği Toplantısı Yapıldı

AİFD-Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği Toplantısı Yapıldı

AİFD yani Araştırmacı İlaç Firmaları  Derneği, Türkiye’nin çeşitli illerinde hasta/hasta yakınları alanında faliyet gösteren dernekleri biraraya topladı. İstanbul’da gerçekleştirilen toplantıya çok sayıda ilaç firmaları,doktorlar ve dernek yöneticileri katıldı.

Umut ve Yaşam Derneği’ni temsilen dernek yönetim kurulu başkanı Dr.Nimet Baki katıldı.

Toplantıda Umut ve Yaşam Derneği büyük ilgi gördü.

Dr.Nimet Baki;

Çok faydalı bir toplantı gerçekleştirdik.Posterimiz ilgi ile izlendi.Daha önce yüzyüze tanışamadığımız ama isimlerini duyduğumuz dernek yöneticileriyle tanışma fırsatı çok güzeldi.Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğünden Halil Şen Bey ve ARGE Derneği Başkanı Prof. DR Kemalettin Aydın Bey’in de konuşmacı olarak katılım gösterdiği ,Türkiye Hasta Dernekleri araştırması sonuçlarını izldiğimiz ve Hasta / Hasta yakını çalıştayı (hastaların sesini daha fazla duyurmak ve hasta/ hasta yakınının bakış açısını süreç ve kararlarını nasıl dahil edebiliriz) mükemmeldi…Trabzondan katılan Hemofili dernek yöneticileriyle birlikte olmakta ayrıca güzeldi.
Programa davet ettkleri için AİFD yetkililerine ve tüm hasta/hasta yakını derneklerine ilgi ve alakalarından dolayı sonsuz teşekkürler…

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım